HAKKIMIZDA

23 YILDIR MUTLU İNSANLAR GÖRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Borutek İnşaat 2000 yılında aile şirketi olarak Mehmet Doğan ve Mustafa Doğan tarafından kurulmuş olup ilk inşaatını 2006 yılında Antalya şehir merkezindeki Doğanlar Apartmanını inşaa etmiştir. Kamu ihaleleri yapım işleri yaparak faaliyetlerini sürdürmüştür. 2018 yılında Kemer Çamyuvada 10 adet 2+1 daireden oluşan 3 bloklu Caretta park sitesini tamamlamıştır. 2020 yılında Çamyuvada Caretta Park Villas projesini tamamlamıştır.
2022 yılında kemer merkezde Lagom villas 9 adet villadan oluşan projeye başlamıştır. Villa konusunda nitelikli ve iddalı projelere imza atmıştır. Her geçen gün kendini geliştirip yenilikci ve modern mimariye önem vererek lüks yaşam projeleri yapmaya devam etmektedir.


HAYATA DEĞER KATAN PROJELER ÜRETİYORUZ

Müşteri memnuniyetini ve sosyal sorumluluklarını en iyi şekilde gerçekleştirmeyi kendisine misyon edinen Borutek İnşaat bu hedefine ulaşmak için yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip edip uygulamaktan da kaçınmamıştır.

RENKLİ YAŞAM ALANLARI YARATIYORUZ

Müşterilerine sağladığı güven sayesinde kriz zamanlarında dahi faliyetleri durmayan bir yapıya kavuşan Borutek İnşaat her zaman daha çağdaş, yaşanılabilir ve konforlu yaşam alanları üretmeye devam edecektir.